Perlíto - zpříjemní každý okamžik!
Náš tip

Perlíto - zpříjemní každý okamžik!

Připravili jsme pro vás osvěžující balíček 6 perlivých vín s podílem ovocných šťáv. Sada obsahuje Perlíta suchá, polosuchá, polosladká i sladká, aby si vybral každý podle svých chuťových preferencí.  


Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
643 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Perlíto rozperlí každou oslavu a zpříjemní posezení na zahrádce i doma v obýváku. Udělejte si radost s touto veselou a chuťově rozmanitou sadou vín. Pozvete na ochutnávku rodinu, přátele nebo podniknete romantiku ve dvou? Balíček je také výborný jako dárek.

Aktuální nabídka balíčku dle popisu. Foto pouze ilustrační.

Obsahuje:
Perlíto grep, suché, Zlomek & Vávra
Perlíto hruška se skořicí, sladké, Zlomek & Vávra
Perlíto malina, suché, Zlomek & Vávra
Perlíto rybíz, polosuché, Zlomek & Vávra
Perlíto višeň, suché, Zlomek & Vávra
Perlíto jahoda, polosuché, Zlomek & Vávra

O vinařství

Zlomek & Vávra

Vinařství vděčí za svůj zrod silné vazbě mezi dvěma rodinami z Boršic u Blatnice ve slovácké vinařské podoblasti, Zlomků a Vávrů - dvěma kamarády Josefem a Bohušem.

Víno pro ně bylo tím třetím do party. Vypěstovali si ho, zušlechtili a zamilovali si jej. Myšlenka přetvořit vinařství v živobytí zrodila se v hlavách jejich synů, čtyř bratrů - dvou Zlomkových, Libora s Radkem, a dvou Vávrových, Tomáše s Petrem. Byla tak silná, že jí nedokázali odolat. Stmelila bratry dohromady a do vinařství každý přinesl něco ze sebe. Jejich zkušenosti se vzájemně propletly a vytvořily pevný celek s hlubokými kořeny. Sklepmistr, vinař/odborník, ekonom a obchodník, to jsou jejich role v tomto příběhu.