Pálava 2018, polosladká, Nešpor & Rajský
Poslední láhev

Pálava 2018, polosladká, Nešpor & Rajský

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká
Odrůda Pálava

Pálava s jemně aromatickou, květinovou a ovocnou vůní s tóny exotického ovoce liči a růží. V plné, bohaté, květinové a romatické chuti se můžete těšit na tóny čajové růže.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
207 Kč
230 Kč
-10 %
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 17,6 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 5,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Pálava s jemně aromatickou, květinovou a ovocnou vůní s tóny exotického ovoce liči a růží. V plné, bohaté, květinové a romatické chuti se můžete těšit na tóny čajové růže. Pálava, zemské víno zlaté barvy, je odrůdového charakteru s květinovou vůní. Chuť je plná a bohatá. Víno je skvělým doplňkem k ovčím, kozím sýrům, ovocným salátům, drůbežímu maso a dezertům. Přesvědčte se na vlastní chuťové buňky a rozhodně nebudete zklamaní.

O vinařství

Nešpor & Rajský

Ruce hrubé jako zoraná půda, zátylek opálený a bílé čelo, záda shrbená, leč mysl rovná. Víno vysazené, kopané, sbírané a lisované vlastníma rukama. Bez příměsí, jak příroda sama. Kladou důraz na biodynamické pěstování původních odrůd bez chemie. Používají pouze biologické postřiky stimulující vlastní obranyschopnost rostlin. Vyrábí víno s minimálním množstvím síry a bez použití cizích látek. Nabízí organická vína vyráběná bez filtrace a čiření. Nespěchají, dobré víno potřebuje čas. Červená vína nechávají zrát v sudech 2-3 roky, bílá vína několik měsíců. Jejich vína nejsou výtvorem moderních přípravků a technologií, ale výtvorem zdejšího podnebí, půdy a vlastních vinic.