Müller Thurgau Frizzante 2020, polosladké, Vinařství Jiří Hrnčíř

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Müller Thurgau Frizzante vás osvěží ovocnou, svěží, intenzivní a aromatickou vůní exotického ovoce. V chuti se snoubí s vůní. Navazují ovocné tóny plné chutě, kterou doprovází příjemná kyselinka.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
160 Kč
178 Kč
-10 %
Skladem  2
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 19,3 g/l
Alkohol: % obj. 11,3 %
Kyseliny: g/l 5,7 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 4 - 8 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Müller Thurgau Frizzante vás osvěží ovocnou, svěží, intenzivní a aromatickou vůní exotického ovoce. V chuti se snoubí s vůní. Navazují ovocné tóny plné chutě, kterou doprovází příjemná kyselinka. Müller Thurgau Frizzante vás okouzlí svou zlatou barvou, svěží, intenzivní a aromatickou vůní, kterou doprovazí ovocná chuť s příjemnou kyselinkou. Tuto láhev doporučujeme podávat spolu s předkrmy, zeleninovými i ovocnými saláty, těstovinami a chřestem.

O vinařství

Vinařství Jiří Hrnčíř

Vinařství Jiřího Hrnčíře sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice, která leží na dohled od Pálavských kopců. Zpracovává hrozny z tří hektarů vlastních vinic, na nichž se řídí zásadami integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. Jedinečné podmínky této oblasti a takto vypěstovaná surovina jim umožňuje vyrábět špičková moravská vína, jež jsou oceňována na mnoha soutěžích u nás i v zahraničí. Celková roční produkce činí kolem 20 000 lahví. Filozofie vinařství je výroba vysoce kvalitních odrůdových vín u nichž je důležitá kvalita, nikoli kvantita.