Müller Thurgau 2021, suché, Víno Sýkora

V ovocné vůni Mülleru Thurgau vládne exotické ovoce, grep a svěží jemné tóny. V chuti je víno plné, harmonické, osvěžující, plné exotického ovoce a příjemné kyselinky.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
199 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 6,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 6,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Müller Thurgau, zemské bílé víno osloví vůní grepu a příjemnou chutí. Dopřejte si toto víno k předkrmům, zeleninovým salátům, mořským plodům nebo k italské kuchyni. Nebudete litovat.

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.