Müller Thurgau 2020, suché, Vinařství Jiří Hrnčíř

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Tato láhev Müller Thurgau si vás získá svou ovocnou, svěží, intenzivní, aromatickou vůní. V plné chuti dominují ovocné tóny s aróma bezu a exotického ovoce, kterou doprovází příjemná kyselinka. Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
195 Kč
Skladem  5
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 1,6 g/l
Alkohol: % obj. 12,7 %
Kyseliny: g/l 5,5 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Müller Thurgau, pozdní sběr, bílé barvy se zlatými odlesky, si oblíbíte díky svěží vůni exotického ovoce. V každém doušku si pak vychutnáte plnou chuť s tóny ovoce a bezu, kterou doprovází příjemná kyselinka. Doporučujeme konzumaci společně s předkrmy, ovocnými i zeleninovými saláty, těstovinami a chřestem. Ochutnejte a rádi se k němu budete vracet.

O vinařství

Vinařství Jiří Hrnčíř

Vinařství Jiřího Hrnčíře sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice, která leží na dohled od Pálavských kopců. Zpracovává hrozny z tří hektarů vlastních vinic, na nichž se řídí zásadami integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. Jedinečné podmínky této oblasti a takto vypěstovaná surovina jim umožňuje vyrábět špičková moravská vína, jež jsou oceňována na mnoha soutěžích u nás i v zahraničí. Celková roční produkce činí kolem 20 000 lahví. Filozofie vinařství je výroba vysoce kvalitních odrůdových vín u nichž je důležitá kvalita, nikoli kvantita.