Müller Thurgau 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Müller Thurgau je ve vůni svěží, jemný a lehce minerální s tóny oxotického ovoce a citrusů. Jeho chuť je středně plná, svěží minerální a šťavnatá.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
209 Kč
220 Kč
-5 %
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Kabinetní
Cukr: g/l 1,7 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 6,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Müller Thurgau zlatožluté barvy je svěží lehce minerální vůně tóny  po exotickém ovoci, jeho chuť je středně plná, šťavnatá. Doporučujeme podávat k zeleninovým salátům, studené kuchyni a drůbežímu masu. Ochutnejte tuto skvělou láhev.

O vinařství

Vinařství Volařík Mikulov

Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007 je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství obhospodařuje v integrované produkci 80ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková v první řadě bílá vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří tak vlastní řadu TERROIR - spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Tvrdou prací, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík podařilo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.