Hibernal 2020, polosuché, pozdní sběr, Château Valtice

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká
Odrůda Hibernal

Tato láhev Hibernalu nadchne svou jemně aromatickou, příjemnou vůní po citrónu a černém rybízu. Na jazyku se rozplyne do plné, harmonické chuti, která zanechává dlouhou dochuť.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
186 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Styl Bio
Cukr: g/l 0,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 5,1 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 12 - 16 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Hibernal, pozdní sběr, zelenkavé barvy má příjemnou vůni s tóny citrónu a černého rybízu. V chuti je plný, harmonický s dlouhou dochutí. Doporučujeme k tvrdým sýrům, drůbežímu masu a k rybám. Zpříjemněte si večer sklenicí toho lahodného vína.

O vinařství

Château Valtice

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Již několik let vinařství úspěšně funguje pod vedením Antonína Šťastného a jeho dvou synů Marka a Davida. Generální ředitel Marek Šťastný osobně dohlíží na výrobu a kvalitu vín. Jeho bratr David je ředitelem pro marketing a strategii a otec Antonín má na starosti vinohrady a pozemky. Vinařství CHÂTEAU VALTICE ve své dnešní podobě je především největším pěstitelem révy vinné v České republice. To mu umožňuje celoročně pečlivě kontrolovat kvalitu vinic a hroznů na více jak 1000 hektarech vinohradů na Moravě, a to jak na Valticku, tak především na prémiových vinicích pod Pálavou.