Hibernal 2020, polosladké, VINAŘSTVÍ pod HRADEM

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Hibernal
Tuto láhev Hibernalu charakterizuje výrazná ovocná vůně po fíkách, liči, bezu a lipovém květu. Chuť je plná, s tóny exotického ovoce, medu a květin, kterou uzavírá dlouhá dochuť. Více informací
Vložit do seznamu
250 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Slámové víno
Cukr: g/l 24,2 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 7,7 g/l
Obsah láhve 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Hibernal se zlatožlutou barvou s přívlastkem slámové víno má výraznou ovocnou vůni s tóny lipového květu. Na jazyku se promění do plné, květinovo ovocné chuti s dlouhou dochutí.Vychutnejte si ho v kombinaci s dobrým jídlem. Skvěle se hodí k mořským plodům, paštikám, tvrdým sýrům, těstovinám, dezertům. Vyzkoušejte ho a přesvědčte se o jeho kvalitách sami.

O vinařství

Vinařství pod Hradem

Rodinné vinařství vzniklo v roce 2011. Pro svou “Cestu vína” si vybralo nejvýše položenou vinařskou obec na Pálavě – Klentnici. Vinařství s jedinečným subtropickým podnebím, nezaměnitelným vápencovým podložím a výjimečným výhledem na oba hrady, jezera a okolní krajinu učaruje na první pohled každému, kdo hlavně v letních měsících na Pálavu zavítá. Vinařství hospodaří na cca 5 hektarech vinic přímo na Pálavě. Hrozny z vlastních vinic i od pěstitelů zrají na těch nejkrásnějších viničních tratích na Moravě vůbec. Velká vína vznikají už na vinici! Proto VINAŘSTVÍ POD HRADEM při pěstování klade důraz na kvalitu a šetrný přístup.