Hibernal 2020, polosladké, VINAŘSTVÍ pod HRADEM
Náš tip

Hibernal 2020, polosladké, VINAŘSTVÍ pod HRADEM

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Hibernal

Tuto láhev Hibernalu charakterizuje výrazná ovocná vůně po fíkách, liči, bezu a lipovém květu. Chuť je plná, s tóny exotického ovoce, medu a květin, kterou uzavírá dlouhá dochuť.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
250 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 24,2 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 7,7 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Hibernal se zlatožlutou barvou s přívlastkem výběr z hroznů má výraznou ovocnou vůni s tóny lipového květu. Na jazyku se promění do plné, květinovo ovocné chuti s dlouhou dochutí.Vychutnejte si ho v kombinaci s dobrým jídlem. Skvěle se hodí k mořským plodům, paštikám, tvrdým sýrům, těstovinám, dezertům. Vyzkoušejte ho a přesvědčte se o jeho kvalitách sami.

O vinařství

Vinařství pod Hradem

Rodinné vinařství vzniklo v roce 2011. Pro svou “Cestu vína” si vybralo nejvýše položenou vinařskou obec na Pálavě – Klentnici. Vinařství s jedinečným subtropickým podnebím, nezaměnitelným vápencovým podložím a výjimečným výhledem na oba hrady, jezera a okolní krajinu učaruje na první pohled každému, kdo hlavně v letních měsících na Pálavu zavítá. Vinařství hospodaří na cca 5 hektarech vinic přímo na Pálavě. Hrozny z vlastních vinic i od pěstitelů zrají na těch nejkrásnějších viničních tratích na Moravě vůbec. Velká vína vznikají už na vinici! Proto VINAŘSTVÍ POD HRADEM při pěstování klade důraz na kvalitu a šetrný přístup.