Hibernal 2020, polosladké, Vinařství GRMOLEC

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Hibernal

Hibernal se pyšní lehce minerální, ovocnou vůní po exotickém ovoci, bezu a angreštu, kterou doprovází vegetativní bylinkový tón. Plná, aromatická, lehce minerální, květinová a bezinková chuť zanechává dlouhá dochuť.

Více informací
Vložit do seznamu
255 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 18,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 7,9 g/l
Obsah láhve 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Hibernal se pyšní lehce minerální, ovocnou vůní po exotickém ovoci, bezu a angreštu, kterou doprovází vegetativní bylinkový tón. Plná, aromatická, lehce minerální, květinová a bezinková chuť zanechává dlouhá dochuť. Bílé víno Hibernal, výběr z hroznů, vystihuje plná dlouhotrvající chuť. Ve vůni a chuti můžete objevit angrešt, bez,exotické ovoce. Příjemným společníkem vína je drůbeží maso, ovčí sýry, předkrmy. Zkuste si ho dát a přesvědčte se sami o jeho kvalitách.

O vinařství

Vinařství Grmolec

Tradice rodinného vinařství Grmolec na Slovácku sahá až do roku 1889. První keř révy vinné vysázel František Grmolec a později spolu se synem Janem začal s výrobou vín v jednom z nejstarších kamenných sklepů v Hovoranech. Na tuto tradici navázal Ing. Josef Grmolec se synem Bronislavem. Vysázeli nové vinice v široké odrůdové skladbě a zaměřují se na výrobu vysoce kvalitních vín vyráběných šetrnou moderní technologií.