Hibernal 2019, polosuché, Víno Sýkora

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Hibernal

Ve vůni je plné broskve, exotického ovoce, manga a ananasu. V chuti je víno středně plné, harmonické doplněné tóny exotického ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
249 Kč
Skladem  5
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Styl Bio
Cukr: g/l 9,0 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 6,4 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Hibernal, pozdní sběr je zlatožluté barvy, ve vůni vás nadchne tóny manga a ananasu, chuť je středně plná. Skvěle se hodí k paštikám a dezertům. Ochutnejte a nebudete litovat.

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.