Frankovka Grand reserva 2018, suché, Rodinné vinařství Skoupil
Poslední láhev

Frankovka Grand reserva 2018, suché, Rodinné vinařství Skoupil

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Odrůda Frankovka

Frankovka Grand reserva vystihuje ovocná vůně s tóny černého rybízu, švestek, pepře a lékořice. V chuti je bohatá, ovocná s tóny lékořice, kterou doprovází jemná tříslovina.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
449 Kč
499 Kč
-10 %
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 0,6 g/l
Alkohol: % obj. 15,5 %
Kyseliny: g/l 5,9 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Frankovka Grand reserva vás osloví svou rubínovou barvou, vůní po lékořici a bohatou chutí. Víno je skvělý společník paštik, hovězího masa a steaků. A k čemu si ho nalijete vy?

O vinařství

Rodinné vinařství Skoupil

 Svoji tvář i duši mu propůjčil Petr Skoupil se svojí vizí výroby jemných kvalitních vín. Milovníky a znalce vín osloví i rodinný a osobní přístup k zákazníkovi. Vinařství Skoupil se nachází ve Velkých Bílovicích, v části sklepů zvaných Belegrady. V současné době vinařství obhospodařuje 25 hektarů vlastních vinic. Produkce vinařství dosahuje 140000 litrů (cca 187000 lahví) vína. Tradici, založenou na respektu k přírodě i půdě, spojuji s moderními postupy, díky nimž dosahuji kvality svých vín. Naše hrozny zpracovávaji nejšetrnější, ojedinělou metodou pomocí selektoru bobulí. Výsledkem jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína. Jsou typická širokým spektrem primárních aromatických látek a zejména výrazně ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin.