Chardonnay 2018, suché, Nové Vinařství

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Chardonnay

Chardonnay vás zaujme máslovou vůni v které naleznete stopy smetany, kávy, vanilky a mandlí. V středně plné chuti převládají mohutné, sametové tóny doplněné o pražené oříšky a tóny toustu.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
369 Kč
Skladem  4
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 3,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 5,3 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Chardonnay, zemské víno s barvou žlutého melounu vás nadchne vůní kávy a chutí po pražených oříšcích. Víno si dobře rozumí se zrajícími sýry, studenou kuchyní, krémovými polévkami, vepřovým masem a steaky. Dejte si láhev toho chutného vína k oslavě s přáteli.


O vinařství

Nové Vinařství

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha viníc v Mikulovské podoblasti. Základem kvality vín, je práce s vinnou révou ve vinici. K tomu využívájí šikovnosti lidských rukou a také nejmodernější techniky. Charakter těmto vínům dodává terroir vinice, odkud pochází. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích. Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.