Bublíto jablečná šťáva, ZLOMEK & VÁVRA

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika

Vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů. Plná ústa jablíček, která zaujmou svou svěží ovocnou chutí a vyváženým poměrem mezi sladkostí a kyselostí. Pro jeho dosycení používáme přírodní oxid uhličitý, který pochází z procesu vinného kvašení našich vlastních vín. Drobné bublinky se sladkou chutí Vás ohromí. Neobsahuje barviva ani přidaný cukr.

Více informací
Vložit do seznamu
79 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Alkohol: % obj. 0,0 %
Obsah láhve 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr

O vinařství

Zlomek & Vávra

Vinařství vděčí za svůj zrod silné vazbě mezi dvěma rodinami z Boršic u Blatnice ve slovácké vinařské podoblasti, Zlomků a Vávrů - dvěma kamarády Josefem a Bohušem.

Víno pro ně bylo tím třetím do party. Vypěstovali si ho, zušlechtili a zamilovali si jej. Myšlenka přetvořit vinařství v živobytí zrodila se v hlavách jejich synů, čtyř bratrů - dvou Zlomkových, Libora s Radkem, a dvou Vávrových, Tomáše s Petrem. Byla tak silná, že jí nedokázali odolat. Stmelila bratry dohromady a do vinařství každý přinesl něco ze sebe. Jejich zkušenosti se vzájemně propletly a vytvořily pevný celek s hlubokými kořeny. Sklepmistr, vinař/odborník, ekonom a obchodník, to jsou jejich role v tomto příběhu.