Apri Chardonnay 2018, suché, THAYA vinařství

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Znojemská
Odrůda Chardonnay

Ve vůni Apri Chardonnay ucítíte hrušku, citrón, ananas a dub. V plné, mohutné, viskózní chuti vás zaujme dlouhá dochuť a kořenité tóny. Apri Chardonnay, pozdní sběr v zlaté barvě osloví vůni hrušky a plnou chutí. Doporučujeme ho spojit s předkrmy, paštikami, steaky. A k čemu si ho dáte vy?

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
495 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 1,5 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 6,4 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Apri Chardonnay, pozdní sběr v zlaté barvě osloví vůni hrušky a plnou chutí. Doporučujeme ho spojit s předkrmy, paštikami, steaky. A k čemu si ho dáte vy?

O vinařství

Thaya vinařství

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. THAYA je jedno z nejprogresivnějších vinařství na Znojemsku. Sídlí v novém vinařském areálu v obci Havraníky. Májí respekt k přírodě a ctí jejich region. Proto v jejich názvu najdete řeku Dyji (THAYA). V současné době hospodaří cca na 105ha vlastních vinic. Vlastní surovina jim dává výhodu a náskok v kvalitě. Moc dobře ví, že kvalitní a zdravý hrozen je důležitým aspektem při výrobě vína nejvyšší kvality. Jejich vinice jsou obhospodařovány ve vyšším stupni integrované produkce a část vinic je v ekologickém režimu.